2.Jauniešu Saeimas deputātu saraksts

 

Kurzemes vēlēšanu apgabals 

Balsu skaits

Vārds, Uzvārds

Pilsēta

Vecums

116

Elīne Elizabete Dembska

Liepāja

16

72

Elīna Kaire

Liepāja

17

41

Kalvis Kalniņš

Liepāja

19

35

Signe Mežniece

Ventspils

16

34

Armands Astukevičs

Ventspils

17

30

Rolands Pragulbicks

Saldus novads

18

27

Sintija Lešinska

Kuldīgas novads

16

25

Zane Ģierte

Talsu novads

18

21

Roberta Kovalenko

Liepāja

17

16

Sandris Cīrulis

Liepāja

18

15

Jānis Zuļķis

Talsu novads

17

11

Arturs Jankauskis

Liepāja

20

10

Toms Kozlovskis 

Ventspils

16

       

Latgales vēlēšanu apgabals 

Balsu skaits

Vārds, Uzvārds

Pilsēta

Vecums

113

Rolands Keišs

Baltinavas novads

19

87

Anna Lisenoka

Krāslavas novads

18

65

Sanita Greļevska

Ilūkstes novads

18

52

Mārīte Kiselevska

Aglonas novads

17

51

Laura Melne

Rēzeknes novads

17

49

Raitis Bulatovs

Rēzeknes novads

20

47

Aivis Indāns

Riebiņu novads

16

46

Sigita Kokoreviča

Viļakas novads

17

46

Džeina Bārbale

Ludzas novads

16

40

Edgars Provejs

Rēzeknes novads

19

38

Jūlija Kravcova

Krāslavas novads

16

38

Anda Sprūža

Ciblas novads

18

36

Igors Malzubs

Ludzas novads

20

34

Rasma Zaharenko

Rēzekne

20

       

Rīgas vēlēšanu apgabals 

Balsu skaits

Vārds, Uzvārds

Pilsēta

Vecums

225

Toms Jansons

Rīga

18

100

Baiba Mauriņa

Rīga

17

88

Sindija Bokāne

Rīga

18

85

Valts Vīze

Rīga

19

75

Alise Visocka

Rīga

18

68

Kitija Banele

Rīga

18

67

Agate Kaķerāne

Rīga

18

62

Ernests Austriņš

Rīga

20

60

Liene Dreimane

Rīga

18

57

Ieva Apīne

Rīga

19

55

Edgars Korsaks-Mills

Rīga

17

55

Anete Bokaldere

Rīga

16

54

Juris Kuprijanovs

Rīga

18

51

Dana Dolženko

Rīga

17

50

Reinis R. Ozolkāja

Rīga

16

50

Kārlis Jonāss

Rīga

15

48

Gints Branks

Rīga

16

44

Maksims Gesins

Rīga

18

41

Sintija Broka

Rīga

19

40

Ādolfs Mārtiņs Krauklis

Rīga

17

36

Kristīne Kasprova

Rīga

18

33

Kārlis Gustavs Fokrots

Rīga

17

32

Artūrs Krancs

Rīga

19

25

Agnese Tirša

Rīga

17

24

Vitālijs Nosovs

Rīga

17

24

Laura Salmiņa

Rīga

17

24

Daina Aļļe

Rīga

18

24

Anna Plaudiņa

Rīga

18

23

Anna Kuzņecova

Rīga

17

22

Laura Sārta

Rīga

19

       

Vidzemes vēlēšanu apgabals 

Balsu skaits

Vārds, Uzvārds

Pilsēta

Vecums

161

Žaklīna Vagoliņa

Ogres novads

16

144

Mārtiņš Šteins

Amatas novads

20

137

Jūlija Burdukeviča

Cēsu novads

15

89

Beate Zlaugotne

Ērgļu novads

15

81

Kārlis Apalups

Vecpiebalgas novads

16

71

Elvita Logina

Ķekavas novads

16

65

Simona Šjadìte

Baldones novads

19

60

Kārlis Miksons

Salacgrīvas novads

18

54

Anna Alvīne Vītola

Siguldas novads

16

51

Jeļena Gorjačeva

Ogres novads

16

49

Kristaps Bedeicis

Jaunpiebalgas novads

17

49

Raivis Zeltīts

Mārupes novads

20

49

Kristaps Dancis

Valmiera

18

45

Darja Žitkova

Jūrmala

16

41

Renārs Radziņš

Ogres novads

19

32

Līvija Līva Linde

Valmiera

17

27

Hariss Hans

Cēsu novads

15

25

Andris Šiška

Smiltenes novads

17

25

Mairita Kovaļkova

Ogres novads

18

24

Matīss Mamedovs

Siguldas novads

17

19

Ieva Šteiinalte

Baldones novads

18

19

Linda Bērziņa

Baldones novads

17

13

Megija Paula Bērziņa

Ādažu novads

15

10

Viktorija Salimova Jūrmala 17

8

Alvis Romānovs Stopiņu novads 18
       
       

Zemgales vēlēšanu apgabals 

Balsu skaits

Vārds, Uzvārds

Pilsēta

Vecums

188

Laura Kārkliņa

Jēkabpils

17

134

Einārs Ervīns Deribo

Jelgavas novads

18

133

Artūrs Kurbatovs

Jelgava

15

65

Reinis Vējiņš

Dobeles novads

16

64

Daniels Spriņģis

Aizkraukles novads

17

59

Jānis Skrebels Dobeles novads 16

34

Sabīne Miķelsone

Jelgavas novads

17

30

Arvis Ņikiforovs

Dobeles novads

16

29

Santa Muka

Jēkabpils

18

28

Anna Arnicāne

Jelgava

17

26

Jānis Sarmis Bajinskis

Neretas novads

15

26

Haralds Punculis

Aknīstes novads

16

25

Igors Pūris

Jelgava

15

 

 

 

Publicēts: 2012.05.09 - 16.34 | Pēdējās izmaiņas: 2012.05.21. - 11.10